امیرالمومنین در خطبه خود فرمود: بار خدایا، اى گستراننده زمینهاى گسترده، و نگاه دارنده آسمانهاى بر افراشته، و اى آفریننده دلها بر اساس فطرت، چه بدبخت آن و چه خوشبخت آن، شریفترین صلوات هایت، و فزاینده ترین برکات خود را بر محمّد بنده و رسول خود قرار بده، رسولى که دایره نبوت را به پایان و سرانجام رساند، هم او که باز کننده راههاى بسته (رحمت) بود، و آشکار کننده حق بر مبناى حق بود، پیامبرى که فرونشاننده طغیان و خروش باطل گرایان و درهم کوبنده شوکت و ریاست و ابهت گمراهان بود. 

 

من خطب امیرالمومنین(ع) : اللّهم داحی المدحوات و داعم المسموکات و جابل القلوب علی فطرتها، شقیها و سعیدها، اجعل شرائف صلواتک و نوامی برکاتک علی محمد عبدک و رسولک، الخاتم لما سبق و الفاتح لما انغلق و المعلن الحق بالحق و الدافع جیشات الاباطیل و الدامغ صولات الاضالیل (خطبه 71 نهج البلاغه) 

 

پ ن : شانزده سال پیش در این ایام مادرم در میانسالی در اثر تصادفی ناگهانی رحلت کرد و به پدر شهیدش ملحق شد. و سالهاست در جای جای زندگی، جای خالی او را حس می کنم. برای شادی روح ایشون و دیگر مادران و پدران عزیز و شادی روح علما و شهدا و صلحا و اجابت جمیع حاجات مناسب همه جوونها و اصلاح امور دنیا و آخرت همه مومنین و دفع شرور همه خائنین و مزاحمین از سر همه مسلمین و تعجیل در فرج موعود بشریت حضرت بقیه الله الاعظم روحی لتراب مقدمه الفداء ، ختم چهارده هزار صلوات هدیه به محضر چهارده رکن عالم هستی حضرات معصومین علیهم اشرف صلوات رب العالمین، گرفتیم. دوستانی که مایل به مشارکت هستن نفری 200 الی هزار صلوات رو تقبل کنن و در پی وی یا کامنت اعلام و تا پایان فردا انجام بدن. و السلام علیکم و رحمه الله. 

منبع : من حلقه ام و راه به میخانه ندارم |ختم صلوات/ در عظمت صلوات همین بس که امیرالمومنین به آن اشتغال داشت.
برچسب ها : صلوات ,امیرالمومنین ,هزار صلوات